Bony podarunkowe / prezentowe

 

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Nie wiesz co jej kupić, ponieważ boisz się, że nie trafisz w jej gust lub wybierzesz zły rozmiar?
Z myślą o takiej sytuacji przygotowaliśmy vouchery o różnych nominałach. To doskonały pomysł na prezent, osoba obdarowana takim upominkiem z pewnością będzie zadowolona. Nie tylko spełnisz jej marzenia, ale również pozwolisz na wybranie dokładnie takiego prezentu, o jakim marzy!

 

 

VOUCHER 50 ZŁ

 

Wybierz voucher o wartości 50 zł, który pozwoli na uzupełnienie sprzętu o praktyczne akcesoria, takie jak kubek termiczny, saszetka na dokumenty czy bandanka. 

 

 

VOUCHER 100 ZŁ

 

Podaruj bon o wartości 100 zł, a sprawisz komuś wiele radości – osoba obdarowana będzie mogła kupić sobie portfel, czapkę, nowy T-shirt lub latarkę czołową.

 

 

VOUCHER 200 ZŁ / 300 ZŁ

 

Wiesz, że bliską Ci osobę czekają spore zakupy sprzętu trekkingowego? W takiej sytuacji oferujemy Ci voucher o wartości 200 lub 300 zł, który pozwoli na zakup potrzebnych butów trekkingowych, odzieży lub plecaka.

 

Sam zdecyduj, która z tych opcji będzie najbardziej dopasowana do Twojej sytuacji, kup voucher o określonej wartości i spraw radość bliskiej osobie!

 

KLIKNIJ TU BY ZAKUPIĆ BON!