Gwarancja

Wybierając nasz sklep zyskujesz nie tyko produkty najwyższej jakości, ale również gwarancję bezpiecznych zakupów. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Alpindoor.pl i zaufać nam jako sprzedawcy.

 • Satysfakcja albo zwrot pieniędzy – zamówiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Nie martw się! U nas możesz go zwrócić bez najmniejszego problemu. Dbamy o to, abyś był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.
   
 • 14 dni na zwrot lub 30 na wymianę towaru – zamówiłeś T-shirt w niepasującym kolorze, a może wybrałeś buty o rozmiar za małe? W naszym sklepie masz dwa tygodnie od momentu odebrania przesyłki na sprawdzenie, czy dana rzecz pasuje do Ciebie.
   
 • Wieloletnie doświadczenie – zespół Alpindoor.pl tworzą ludzie od lat uprawiający różnego rodzaju sporty, wpinający się w wysokich górach i podróżujący po świecie. Mamy szerokie doświadczenie trekkingowe, dzięki czemu pomożemy Ci wybrać produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.
   
 • Profesjonalna obsługa klienta – to Ty jesteś dla nas najważniejszy, dlatego dbamy, żebyś był w pełni usatysfakcjonowany od momentu wejścia na naszą stronę, przez proces zamówienia, a także już po sprzedaży.  Służymy swoim doświadczeniem, wiedzą oraz poradami na każdym etapie zakupów.
   
 • Wysoka jakość asortymentu – nasz sklep traktujemy jako miejsce, w którym sami chcielibyśmy dokonywać zakupów trekkingowych. Dzięki temu nie ma tu miejsca na produkty niskiej jakości, stawiamy jedynie na sprawdzone rozwiązania, które znacznie podwyższą komfort podczas wspinania, podróżowania czy uprawiania dowolnego sportu.