Misja firmy

Dbałość o zadowolenie klientów jest dla nas nadrzędnym celem. Wybierz naszą ofertę, a otoczymy Cię odpowiednią opieką ekspercką, zaproponujemy atrakcyjne ceny oraz zapewnimy rozbudowany wachlarz produktów trekkingowych.

 

 

Co sprawia, że warto zainteresować się Alpindoor.pl?

  • Gwarancja jakości asortymentu – dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas produkty sprawdzały się w każdych warunkach. Jako podróżnicy i wspinacze mamy pojęcie o tym, co jest najlepsze.
     
  • Sprawna obsługa klienta – naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z zakupów w naszym sklepie. Zawsze służymy pomocą przy doborze sprzętu. Jeżeli nie wiesz na co powinieneś się zdecydować - zadaj pytanie, a my chętnie na nie odpowiemy!
     
  • Atrakcyjna oferta – kompletowanie sprzętu trekkingowego może okazać się kosztowne, dlatego staramy się, aby nasz asortyment posiadał również niskie ceny. W Alpindoor.pl znajdziesz regularne przeceny na poszczególne typy produktów lub marki, a także wyprzedaże posezonowe.
     
  • Szybka dostawa towaru – wiemy jak ważne jest błyskawiczne dostarczenie zamówienia. Dlatego oferujemy Ci kilka różnych sposobów dostawy, tak abyś mógł wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania.