O nas

Alpindoor.pl to zespół tworzony przez prawdziwych pasjonatów outdoor'u, takich jak wspinaczka wysokogórska, narciarstwo alpejskie, skitouring, heli skiing, cat skiing, paralotniarstwo, kolarstwo górskie oraz rafting. Często podróżujemy po świecie, wspinamy się w Tatrach, Alpach oraz pasmach górskich w Kanadzie i USA - to sprawia, że testujemy różne rodzaje w sprzętu w każdych warunkach. Dzięki temu możemy stwierdzić, który z nich sprawdza się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 

 

 

Prowadzony przez nas sklep jest swego rodzaju rozszerzeniem naszej pasji. Z tego względu nie znajdziesz w asortymencie Alpindoor.pl sprzętu, który nie został przez nas przetestowany i rekomendowany. Wybieramy sprawdzone marki, zapewniające odpowiedni poziom jakości, bezpieczeństwa, a przede wszystkim dające niezwykłą wygodę używania.

 

 

To wszystko ma ogromne znaczenie, kiedy wspinasz się w wysokich górach, walczysz z wiatrem i wodą podczas spływu rwącą rzeką czy zjeżdżasz poza trasą na nartach. Doskonale zdajemy sobie z tego faktu sprawę, dlatego w asortymencie Alpindoor.pl znajdziesz tylko najwyższej jakości sprzęt, który sprawi, że Twoje wyprawy górskie będą znacznie bardziej komfortowe.

 

 

Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu sprawiają, że możemy Ci pomóc w wyborze. Jeżeli będziesz miał pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy Ci, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

 

 

Postaw na sprawdzoną jakość, specjalistyczne porady oraz atrakcyjne ceny – wybierz zakupy w Alpindoor.pl!