Plecak SEA TO SUMMIT Ultra-Sil Day Pack blue
95,99  119,99  cena obniżona: promocja cenowa - WAKACJE
Ilość
Produkt: Dostępny
wysyłka DO 24 GODZIN
Podziel się:
Zakup na raty
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Zapytaj o produkt

Od 2008 roku użytkownicy Ultra-Sil® Daypack doceniają jego niewiarygodny stosunek wagi do wytrzymałości. Zastosowanie CORDURA® oraz wzmocnionych szwów w miejscach najbardziej obciążanych pozwala przenosić ciężar 250 razy większy od wagi produktu.

W 2017 roku Ultra-Sil® Daypack zdobył prestiżową nagrodę Backpacker Editors’ Choice Gold Award za zastosowanie wybitnych innowacji w dziedzinie projektowania, użytych materiałów oraz jakości wykonania. Aby to uczcić ulepszyliśmy nasz plecak oraz nadaliśmy mu nowy wygląd. Dostosowano go do współczesnych trendów nie tracąc przy tym nic na komforcie użytkowania. Dzięki możliwości podpięcia światełka rowerowego użytkownik jest stale widoczny w każdej sytuacji.


• wzmocnione pasy ułatwiają przenoszenie cięższych ładunków oraz zapewniają lepsze dopasowanie;
• uchwyt na światło rowerowe;
• wykonana z silikonowanej tkaniny CORDURA® z powłoką poliuretanową (PU), zapewniającą zapewniającą wodoodporność na poziomie 2000 mm;
• worek Ultra-Sil® z aluminiowym karabinkiem;
• duża pojemność;
• przechowywany w małych rozmiarach woreczku;
• waga tylko 72 gram

W 1984 roku niewielka grupa wspinaczy pochodząca z najbardziej płaskiego kontynentu – Australii - dokonała śmiałego wejścia na Mount Everest, wytyczając nową drogę od strony północnej bez tlenu oraz pomocy sherpów. Sześć lat później Tim Macartney-Snape zdecydował się na powrót na Mount Everest po tym jak zdał sobię sprawę, że ani on ani żadna inna osoba, która zdobyła szczyt nie zrobiła tego z poziomu morza – oznaczałoby to pokonanie 8,848 m.

Wiosną 1990 roku Tim Macartney-Snape wyruszył na piechotę wzdłuż całej doliny Gangesu, w kierunku odległych Himalajów.

Cztery miesiące później, rozpoczynając wspinaczkę z Base Camp pod Mount Everest, bez pomocy tlenu postawił stopę na najwyższym punkcie na Ziemi. Wyprawa Tima otrzymała nazwę "Sea To Summit".

Po powrocie do Australii Tim Macartney-Snape połączył siły wraz ze swoim towarzyszem owej wspinaczki, guru w dziedzinie projektowania, Rolandem Tysonem tworząc firmę oferującą pomysłowy, dobrze wykonany a jednocześnie przystępny cenowo sprzęt outdoorowy. Firma otrzymała nazwę "Sea To Summit". Obecnie firma Sea To Summit oferuje najbardziej innowacyjne akcesoria turystyczne doceniane przez odbiorców z całego świata.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
podobne produkty